Найбільша багатодітна в світі мати, що народила 44 дитини, що перенесла операцію і більше не зможе народжувати

Стало відомо, що найбільша багатодітна в світі мати, що народила 44 дитини, що перенесла операцію і більше не зможе народжувати. Жінка задоволена результатом, оскільки поява на світ такої кількості дітей ніколи не входило в її плани.

Нещодавно медики провели операцію по перевязыванию маткових труб мешканці Уганди. Ця жінка відома як найбільша багатодітна в світі мати. Зараз 39 років вона вже народила 44 дитини. Вперше вона справила на світло малюка в 13 років, і з тих пір, вийшовши через рік заміж, регулярно народжувала. При цьому відомо, що у рекордсменки спостерігалося рідкісне генетичне захворювання, при якому вона виношувала від двох до чотирьох дітей. Вона особисто просила медиків надати їй допомогу, і ті пішли їй на зустріч, успішно провівши відповідну процедуру.
За словами мешканки Уганди, не так давно вона розлучилася з чоловіком і змушена тепер самостійно виховувати і забезпечувати спадкоємців. У зв’язку з їх кількістю їй доводиться багато працювати, і всі готівкові кошти йдуть на навчання дітей.